• BO FANTAZJA, BO FANTAZJA JEST OD TEGO, ŻEBY BAWIĆ SIĘ, ŻEBY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO!

• Nadszedł upragniony początek wakacji,
            ale dla przedszkolaków to nie koniec atrakcji.

Leśne Krasnoludki nie próżnowały
            i do salki zabaw chętnie się wybrały.

Harce wśród piłeczek to była gratka,
            świetnie się bawiła maluchów gromadka.

Panie: Agnieszka, Basia oraz Ewelina wyjazd zorganizowały
            i nad bezpieczeństwem dzieci czuwały.

• WODNE SZALEŃSTWO – WAKACYJNY WYJAZD OD AQUAPARKU

• Za nami wycieczka na basen, która była świetną zabawą i integracją. 28 czerwca młodzi adepci wodnych podbojów aktywnie wypoczywali w chełmskim Aquaparku. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczestnicy pod opieką ratowników i opiekunów mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Zjeżdżalnia, jacuzzi i basen – to atrakcje, z których mogli skorzystać nasi milusińscy podczas wyjazdu na krytą pływalnię. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka. Wszyscy, po dwugodzinnym wodnym szaleństwie, jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Następnie wygłodniali udali się do restauracji Champion, gdzie ze smakiem skonsumowali pizzę i inne przysmaki. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domów.

Opiekunami byli: panie Alicja Sędłak, Magdalena Zańko, Ewa Kalinowska i pan Tomasz Wielopolski.